Додаток для Windows

1win bonus
1win freespins
1win poker
1win coint

Реєструйся та отримуй бонус

Бонус +500% за реєстрацію

Отримати бонус

1Win Ставки на кіборспорт в БК 1Він

У стародавні часи люди ставили на перемогу гладіаторів, тепер — на перемогу улюблених кіберспортивних команд. Час іде, розваги міняються, а букмекерські ставки на спорт залишаються. Ставки на кіберспорт сміливо можна назвати азартною розвагою нового покоління. І чим популярнішим буде кіберспорт, тим більш розповсюдженими будут ставки на нього.

Наразі існує багато букмекерів, які приймають ставки на кіберспорт в Україні, але ми пропонуємо їх робити у букмекерській конторі 1Win! Чому? Саме про це ми і розповімо у цій статті. Крім цього ви дізнаєтесь, чим відрізняються ставки на кіберспорт від класичних букмекерскьких парі та які дисципліни найпопулярніші для ставок. А наприкінці статті вас чекає інструкція по тому, як отримати від 1Він бонус на експрес ставки.

Кіберспорт ставки в Україні – 1 Win БК

Не будемо гаяти час та відразу перейдемо до переваг букмекерської контори 1 Win. Насправді переваг дуже багато, тому пропонуємо розглянути лише ті, які будуть цікаві тим, хто робить ставки на кіберспорт.

Кіберспортивні дисципліни для ставки:

Ставки ДОТА 2 та ставки КСГО – Головний тренд кіберспорту

Як ви можете бачити, на сайті 1Win Bet є багато різних дисциплін для ставки. Але найпопулярнішими все одно залишаються DOTA2 і CS:GO. Найпопулярніші вони не тільки за кількістю глядачів, а і за кількістю укладених парі. Ставки на ДОТА 2, як правило, роблять лише у певні періоди, коли проходять великі турніри. Регулярних чемпіонатів по цій грі немає, тому в інші періоди ставки на КС ГО будуть більш популярні.

Так чи інакше, в БК 1він є всі помітні матчі з цих дисциплін. На них ви можете робити ставки та дивитися безкоштовні трансляції.

Ставки на кіберспорт онлайн: особливості та суттєві відміни

За своєю сутністю ставки на кіберспорт нічим не відрізняються від більшості інших спортивних парі. В них також треба робити ставку на результат, і в них також виграш залежить від коефіцієнта окремого результату. Однак кіберспорт має свої особливості та відміни по відношенню до інших видів спорту.

Як отримати від 1Win бонуси експрес за ставки на кіберспорт?

Як ми вже казали, 1він пропонує всім своїм гравцям бонуси за експрес ставки на кіберспорт та традиційний спорт. Щоб його отримати, ви повинні робити експрес ставки, у які входить п’ять та більше подій. Якщо всі події пройдуть за вашим сценарієм, ви отримаєте додатковий відсоток від виграшу. Відсоток залежить від кількості подій: чим більше подій, тим більше і відсоток. Деталі акції дивіться на сторінці «1Він Бонуси».

Тому якщо ви хочете робити ставки на кіберспорт, більш вигідного та комфортного для цього місця годі і шукати. Переходь на 1win офіційний сайт прямо зараз, та розпочинайте заробляти на кіберспорті!