Додаток для Windows

Knockout Football Rush автомати онлайн играть онлайн Демо гра
Грати на реальні гроші

Knockout Football Rush автомати онлайн

Game info

3

3

0.1 $, €, £ €

0.1 $, €, £ €

Так

Так

Слоти

Reels

Paylines

Min bet

Max bet

Bonus round

Free spins

Gamble feature

Software

Провайдер Habanero створив цікавий слот на футбольну тематику Knockout Football Rush. Фанати найпопулярнішого виду спорту не залишаються байдужими. Адже онлайн слоти з простою формулою виграшу дає моожливість отримати всі атрибути справжньої гри: футбольне поле, гравці у формі, м’яч.

Knockout Football Rush

Knockout Football Rush демо – це класичний слот на 3 барабани та стільки ж ліній виплат та на 6 виграшних ліній. Серед бонусів є дикі символи, множники та автоматичний запуск спинів. Проти гравця виступає генератор випадкових чисел. Варто обіграти суперника та вийти з матчу переможцем.

Середнє RTP слота становить близько 95%. Мінімальна ставка становить 0,1 євро чи еквівалент у валюті казино, Максимальна ставка – 100 євро. Максимальний виграш в грі не може перевищувати 144 000 євро.

Оформлення та дизайн ігрового автомата Knockout Football Rush

Розробки провайдера Habanero завжди відрізнялися підвищеною увагою до деталей. Це і приголомшлива графіка, і відповідність найновішим технічним вимогам. Гра лише підтверджує це правило.

Knockout Football Rush demo деталізований з особливою ретельністю та естетичністю, але навантаження ніяк не відбивається на продуктивності системи. Дія розгортається безпосередньо на футбольному стадіоні. Гравці можуть спостерігати за віртуальним протистоянням двох команд. Ігрові барабани розташовані посередині екрана, а весь інтерфейс знаходиться на нижній панелі керування.

Також відгуки Knockout Football Rush відзначають чудовий саундтрек, який змушує подумки налаштуватися на атмосферу гри та відчути дух змагання. Є й зручний і функціональний інтерфейс. Для коректної роботи слота не потрібно встановлювати будь-які доповнення або плагіни. Грати безкоштовно можна через будь-який браузер на 1win дзеркало, відкривши його на комп’ютері або на мобільному девайсі.

Даний слот підійде тим гравцям, стратегія виграшу яких ґрунтується на невеликих постійних виплатах. Knockout Football Rush – вважається слотом із низькою волатильністю, а це означає, що невеликі виграші гравці отримуватимуть із завидною регулярністю. Та й любителі футболу не залишаються байдужими.

Knockout Football Rush як виграти

Виграшним символом з високою ставкою виплат у Knockout Football Rush природно стали такі спортивні атрибути, як:

  • футбольний м’яч,
  • стадіон,
  • бутси.

За випадання кожного з них належить певна кількість монет. За максимальної ставки за випадання комбінацій із цими символами можна отримати виграш від 10000 до 80000 монет.

До символів із середніми виплатами належать рукавички воротаря та свисток судді. При випаданні виграшних комбінацій з цими символами прибуток гравця може змінюватись від 1000 до 2000 монет. Враховується гра із максимальною ставкою.

Щоб вибрати розмір ставки, скористайтеся панеллю в нижній частині екрану слота Knockout Football Rush. Натискаючи стрілки «вправо» або «вліво», можна встановити бажаний рівень. Потім натиснути кнопку «SPIN». Knockout Football Rush

Виграшні лінії та бонуси Knockout Football Rush

Як виграти джекпот онлайн Knockout Football Rush – зібрати виграшні комбінації на трьох активних лініях виплат. Це надає безліч варіантів складання переможних комбінацій. Для цього потрібно, щоб на барабани приземлилися як мінімум 3 виграшні символи. Найдорожчим символом є футбольний м’яч. За три подібні зображення гравець отримує виграш у 80000 монет.

Також, ігровий автомат надає можливість брати участь не лише в основній грі, але й у бонусних раундах. Дикий символ це той самий м’яч. Випадаючи на барабанах – він зависає ще на 3 спіни поспіль, що дає можливість зібрати найвигіднішу комбінацію. Також wild-символ має стандартну функцію автоматичної заміни всіх символів для вигідної комбінації.

Як збільшити виграш?

Також Knockout Football Rush slot дозволяє збільшувати виграш за рахунок множників. Їх дещо і кількість залежить від диких символів, що випали на барабанах:

  • за випадання від трьох до п’яти wild’ів множник становитиме х2,
  • за випадання від шести до восьми символів множник досягне 4,
  • за 9 символів wild – множник складе вже х60.

Для тих гравців, які наосліп довіряють генератору випадкових чисел, можна увімкнути функцію автоігри. Перед тим, як натиснути цю кнопку, слід задати кількість автоматичних обертань скориставшись кнопками на панелі керування.

Читати далі
Поділитися цим матеріалом у соціальних мережах:
vpn image

Для гри перевір VPN